GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:30GjilanStacioni Gjilan

10:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Amiri
2.5€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 16 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:20PejëStacioni Pejë

Koha
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 7.5
1

09:50GjilanStacioni Gjilan

11:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Mensi
2.5€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 16 minuta
3

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

12:40PejëStacioni Pejë

Monika
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 7.5
1

10:10GjilanStacioni Gjilan

11:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Buna Tours
2.5€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 16 minuta
3

11:40PrishtinëStacioni Prishtinë

13:00PejëStacioni Pejë

Koha
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 7.5
1

10:30GjilanStacioni Gjilan

11:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Mimoza 93
2.5€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 16 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 7.5
1

10:50GjilanStacioni Gjilan

12:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Alia Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 16 minuta
3

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 7.5
1

11:10GjilanStacioni Gjilan

12:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Bleri Travel
2.5€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 15 minuta
3

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

14:00PejëStacioni Pejë

Edi Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 2.5
1

11:50GjilanStacioni Gjilan

13:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Mensi
2.5€
2
Ndërrim në: Euro - ToursPritja: 16 minuta
3

13:20PrishtinëStacioni Prishtinë

14:40PejëStacioni Pejë

Euro - Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 7.5
1

12:10GjilanStacioni Gjilan

13:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Musa Travel
2.5€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 16 minuta
3

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 7.5
1

12:30GjilanStacioni Gjilan

13:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 16 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5
1

12:50GjilanStacioni Gjilan

14:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Beki Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: Kujtimi BusPritja: 16 minuta
3

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

15:40PejëStacioni Pejë

Kujtimi Bus
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 7.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.