GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Krushë e Madhe, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00GjilanStacioni Gjilan

09:59PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
5€
2
Ndërrim në: EmraPritja: 11 minuta
3

10:10PrizrenStacioni Prizren

10:32Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

Emra
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
Çmimi total: 5
1

08:00GjilanStacioni Gjilan

09:59PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
5€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 21 minuta
3

10:20PrizrenStacioni Prizren

10:42Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

Atmaxha
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 42 minuta
Çmimi total: 6.5
1

08:00GjilanStacioni Gjilan

09:59PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
5€
2
Ndërrim në: Syla ToursPritja: 21 minuta
3

10:20PrizrenStacioni Prizren

10:42Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

Syla Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 42 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.