GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Godanc, Kosovë

1

15:00GjilanStacioni Gjilan

15:49FerizajStacioni Ferizaj

Meti T
2.3€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

16:00FerizajStacioni Ferizaj

16:27GodancStacioni Godanc

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
Çmimi total: 2.8
1

17:00GjilanStacioni Gjilan

17:49FerizajStacioni Ferizaj

Mimoza 93
2.3€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

18:27GodancStacioni Godanc

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
Çmimi total: 2.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.