GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier - Shegan, Shqipëri Jorgucat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:58Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

07:16LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

07:38LushnjeStacioni Lushnje

09:55JorgucatStacioni Jorgucat

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 57 minuta
1

08:35Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

08:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 16 minuta
3

09:06LushnjeStacioni Lushnje

11:47JorgucatStacioni Jorgucat

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta
1

08:53Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

09:11LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 27 minuta
3

09:38LushnjeStacioni Lushnje

11:55JorgucatStacioni Jorgucat

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 2 minuta
1

09:05Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

09:38LushnjeStacioni Lushnje

11:55JorgucatStacioni Jorgucat

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

10:05Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

10:20LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

10:38LushnjeStacioni Lushnje

12:55JorgucatStacioni Jorgucat

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

15:13Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

15:31LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 22 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

18:10JorgucatStacioni Jorgucat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 57 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.