GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Mavrovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:10FerizajStacioni Ferizaj

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
?€
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 32 minuta
3

11:50ShkupStacioni Shkup

13:26MavrovëStacioni Mavrovë

Gazmend Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
1

10:16FerizajStacioni Ferizaj

11:24ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
?€
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 26 minuta
3

11:50ShkupStacioni Shkup

13:26MavrovëStacioni Mavrovë

Gazmend Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
1

10:30FerizajStacioni Ferizaj

12:30ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
4€
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 20 minuta
3

12:50ShkupStacioni Shkup

14:26MavrovëStacioni Mavrovë

Gazmend Turist
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.