GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Kamenicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00FerizajStacioni Ferizaj

08:10GjilanStacioni Gjilan

Endriti Sh.P.K
2.3€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 10 minuta
3

08:20GjilanStacioni Gjilan

08:53KamenicëStacioni Kamenicë

Dalina
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
Çmimi total: 3.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.