GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Grabovc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30FerizajStacioni Ferizaj

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Medina
1.5€
2
Ndërrim në: Eni TransPritja: 10 minuta
3

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:03GrabovcStacioni Grabovc

Eni Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1.5
1

17:00FerizajStacioni Ferizaj

17:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Ballkani
1.5€
2
Ndërrim në: Leci ReisenPritja: 10 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:33GrabovcStacioni Grabovc

Leci Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1.5
1

17:15FerizajStacioni Ferizaj

18:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Bleri Travel
1.5€
2
Ndërrim në: Leci ReisenPritja: 15 minuta
3

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:03GrabovcStacioni Grabovc

Leci Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
Çmimi total: 1.5
1

18:00FerizajStacioni Ferizaj

18:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Fatoni-Reisen
1.5€
2
Ndërrim në: Egzoni ToursPritja: 10 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:33GrabovcStacioni Grabovc

Egzoni Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.