GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dushk, Shqipëri Thumanë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

01:55Berat

03:08DushkStacioni Dushk

05:11ThumanëStacioni Thumanë

05:37Lezhë

Shqipron Trans
?Lekë

05:40Berat

06:53DushkStacioni Dushk

08:56ThumanëStacioni Thumanë

09:22Lezhë

Alfa Day
?Lekë

06:20Vlorë

07:52DushkStacioni Dushk

09:55ThumanëStacioni Thumanë

11:04Shkodër

Gea Shpk
?Lekë

13:30Vlorë

15:02DushkStacioni Dushk

17:05ThumanëStacioni Thumanë

18:14Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:09DushkStacioni Dushk

06:21LushnjeStacioni Lushnje

Trans El
?Lekë
2
Ndërrim në: Alfa DayPritja: 20 minuta
3

06:41LushnjeStacioni Lushnje

08:56ThumanëStacioni Thumanë

Alfa Day
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 47 minuta
1

06:11DushkStacioni Dushk

06:23LushnjeStacioni Lushnje

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Alfa DayPritja: 18 minuta
3

06:41LushnjeStacioni Lushnje

08:56ThumanëStacioni Thumanë

Alfa Day
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

06:13DushkStacioni Dushk

06:25LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: Alfa DayPritja: 16 minuta
3

06:41LushnjeStacioni Lushnje

08:56ThumanëStacioni Thumanë

Alfa Day
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
1

06:42DushkStacioni Dushk

08:08TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Alfa DayPritja: 11 minuta
3

08:19TiranëStacioni Tiranë

08:56ThumanëStacioni Thumanë

Alfa Day
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
1

06:42DushkStacioni Dushk

08:08TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 12 minuta
3

08:20TiranëStacioni Tiranë

08:57ThumanëStacioni Thumanë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
1

06:42DushkStacioni Dushk

08:08TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

09:09ThumanëStacioni Thumanë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
1

06:42DushkStacioni Dushk

08:08TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 22 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

09:07ThumanëStacioni Thumanë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
1

06:42DushkStacioni Dushk

07:55TiranëStacioni Tiranë

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: Alfa DayPritja: 24 minuta
3

08:19TiranëStacioni Tiranë

08:56ThumanëStacioni Thumanë

Alfa Day
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
1

06:42DushkStacioni Dushk

07:33DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Alfa DayPritja: 11 minuta
3

07:44DurrësStacioni Durrës

08:56ThumanëStacioni Thumanë

Alfa Day
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
1

06:42DushkStacioni Dushk

07:29DurrësStacioni Durrës

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: Alfa DayPritja: 15 minuta
3

07:44DurrësStacioni Durrës

08:56ThumanëStacioni Thumanë

Alfa Day
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.