GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dushk, Shqipëri Jorgucat, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00Elbasan

08:54DushkStacioni Dushk

11:47JorgucatStacioni Jorgucat

12:23Sarandë

A&R Gucaj
?Lekë

11:00Tiranë

12:26DushkStacioni Dushk

14:55JorgucatStacioni Jorgucat

15:58Konispol

Tisa Travel
?Lekë

11:00Tiranë

12:26DushkStacioni Dushk

14:55JorgucatStacioni Jorgucat

15:58Konispol

Ylma Konispol
?Lekë

14:15Tiranë

15:41DushkStacioni Dushk

18:10JorgucatStacioni Jorgucat

19:13Konispol

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:51DushkStacioni Dushk

07:03LushnjeStacioni Lushnje

Elsi Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Sharka TravelPritja: 17 minuta
3

07:20LushnjeStacioni Lushnje

10:01JorgucatStacioni Jorgucat

Sharka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
1

06:51DushkStacioni Dushk

07:03LushnjeStacioni Lushnje

Elsi Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Blenxh.ShPritja: 27 minuta
3

07:30LushnjeStacioni Lushnje

10:11JorgucatStacioni Jorgucat

Blenxh.Sh
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
1

06:51DushkStacioni Dushk

07:03LushnjeStacioni Lushnje

Esli Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Sharka TravelPritja: 17 minuta
3

07:20LushnjeStacioni Lushnje

10:01JorgucatStacioni Jorgucat

Sharka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
1

06:51DushkStacioni Dushk

07:03LushnjeStacioni Lushnje

Esli Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Blenxh.ShPritja: 27 minuta
3

07:30LushnjeStacioni Lushnje

10:11JorgucatStacioni Jorgucat

Blenxh.Sh
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
1

06:54DushkStacioni Dushk

07:06LushnjeStacioni Lushnje

Trans-El
?Lekë
2
Ndërrim në: Blenxh.ShPritja: 24 minuta
3

07:30LushnjeStacioni Lushnje

10:11JorgucatStacioni Jorgucat

Blenxh.Sh
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 17 minuta
1

06:55DushkStacioni Dushk

07:05LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Sharka TravelPritja: 15 minuta
3

07:20LushnjeStacioni Lushnje

10:01JorgucatStacioni Jorgucat

Sharka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 6 minuta
1

06:55DushkStacioni Dushk

07:05LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Blenxh.ShPritja: 25 minuta
3

07:30LushnjeStacioni Lushnje

10:11JorgucatStacioni Jorgucat

Blenxh.Sh
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
1

06:56DushkStacioni Dushk

07:08LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Blenxh.ShPritja: 22 minuta
3

07:30LushnjeStacioni Lushnje

10:11JorgucatStacioni Jorgucat

Blenxh.Sh
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

06:56DushkStacioni Dushk

07:08LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Blenxh.ShPritja: 22 minuta
3

07:30LushnjeStacioni Lushnje

10:11JorgucatStacioni Jorgucat

Blenxh.Sh
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

06:56DushkStacioni Dushk

07:08LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Blenxh.ShPritja: 22 minuta
3

07:30LushnjeStacioni Lushnje

10:11JorgucatStacioni Jorgucat

Blenxh.Sh
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.