GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dushk, Shqipëri Delvinë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:30Tiranë

08:56DushkStacioni Dushk

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë

10:30Tiranë

11:56DushkStacioni Dushk

15:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë

10:30Tiranë

11:56DushkStacioni Dushk

15:37DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

13:00Tiranë

14:26DushkStacioni Dushk

18:07DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

14:50Tiranë

16:16DushkStacioni Dushk

19:57DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:24DushkStacioni Dushk

08:36LushnjeStacioni Lushnje

Arbesa El
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 32 minuta
3

09:08LushnjeStacioni Lushnje

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta
1

08:24DushkStacioni Dushk

08:36LushnjeStacioni Lushnje

Dumreja 2
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 32 minuta
3

09:08LushnjeStacioni Lushnje

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta
1

08:26DushkStacioni Dushk

08:38LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 30 minuta
3

09:08LushnjeStacioni Lushnje

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta
1

08:26DushkStacioni Dushk

08:38LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 30 minuta
3

09:08LushnjeStacioni Lushnje

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta
1

08:27DushkStacioni Dushk

08:39LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 29 minuta
3

09:08LushnjeStacioni Lushnje

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
1

08:30DushkStacioni Dushk

08:40LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 28 minuta
3

09:08LushnjeStacioni Lushnje

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
1

08:31DushkStacioni Dushk

08:43LushnjeStacioni Lushnje

Shehi Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 25 minuta
3

09:08LushnjeStacioni Lushnje

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
1

08:36DushkStacioni Dushk

08:48LushnjeStacioni Lushnje

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 20 minuta
3

09:08LushnjeStacioni Lushnje

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 1 minuta
1

08:36DushkStacioni Dushk

08:48LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 20 minuta
3

09:08LushnjeStacioni Lushnje

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 1 minuta
1

08:54DushkStacioni Dushk

12:23SarandëStacioni Sarandë

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: Joni TransPritja: 37 minuta
3

13:00SarandëStacioni Sarandë

13:25DelvinëStacioni Delvinë

Joni Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 31 minuta
Çmimi total: 100 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.