GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dushk, Shqipëri Bahçallëk, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Vlorë

15:02DushkStacioni Dushk

18:03BahçallëkStacioni Bahçallëk

18:14Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:12DushkStacioni Dushk

14:38TiranëTerminali Lindor

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 22 minuta
3

15:00TiranëTerminali Lindor

16:42BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
1

13:30DushkStacioni Dushk

14:56TiranëTerminali Lindor

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 34 minuta
3

15:30TiranëTerminali Lindor

17:12BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 42 minuta
1

13:32DushkStacioni Dushk

14:58TiranëTerminali Lindor

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 32 minuta
3

15:30TiranëTerminali Lindor

17:12BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
1

13:42DushkStacioni Dushk

15:08TiranëTerminali Lindor

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 22 minuta
3

15:30TiranëTerminali Lindor

17:12BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
1

14:00DushkStacioni Dushk

15:15TiranëTerminali Lindor

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 15 minuta
3

15:30TiranëTerminali Lindor

17:12BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta
1

14:02DushkStacioni Dushk

15:28TiranëTerminali Lindor

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 32 minuta
3

16:00TiranëTerminali Lindor

17:42BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
1

14:06DushkStacioni Dushk

15:32TiranëTerminali Lindor

Qani Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 28 minuta
3

16:00TiranëTerminali Lindor

17:42BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
1

14:09DushkStacioni Dushk

14:21LushnjeStacioni Lushnje

Dumreja 2
?Lekë
2
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 29 minuta
3

14:50LushnjeStacioni Lushnje

18:03BahçallëkStacioni Bahçallëk

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
1

14:12DushkStacioni Dushk

15:38TiranëTerminali Lindor

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 22 minuta
3

16:00TiranëTerminali Lindor

17:42BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
1

14:12DushkStacioni Dushk

15:25TiranëTerminali Lindor

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 35 minuta
3

16:00TiranëTerminali Lindor

17:42BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.