GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dibër, Maqedonia e Veriut Kërçovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:10DibërStacioni Dibër

16:17OhërStacioni Ohër

Radika
150den
2
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 13 minuta
3

16:30OhërStacioni Ohër

17:30KërçovëStacioni Kërçovë

Delfina Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 150 den
1

15:10DibërStacioni Dibër

16:17OhërStacioni Ohër

Radika
150den
2
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 13 minuta
3

16:30OhërStacioni Ohër

17:30KërçovëStacioni Kërçovë

Delfina Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 150 den

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.