GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Çorovodë, Shqipëri Gosë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00ÇorovodëStacioni Çorovodë

09:49GosëStacioni Gosë

11:02Tiranë

Fastbas
?Lekë

09:00ÇorovodëStacioni Çorovodë

11:49GosëStacioni Gosë

13:02Tiranë

Fastbas
?Lekë

10:30ÇorovodëStacioni Çorovodë

13:19GosëStacioni Gosë

14:32Tiranë

Fastbas
?Lekë

11:30ÇorovodëStacioni Çorovodë

14:19GosëStacioni Gosë

15:32Tiranë

Qani Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00ÇorovodëStacioni Çorovodë

09:24LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 15 minuta
3

09:39LushnjeStacioni Lushnje

10:08GosëStacioni Gosë

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 8 minuta
1

09:00ÇorovodëStacioni Çorovodë

11:24LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 21 minuta
3

11:45LushnjeStacioni Lushnje

12:10GosëStacioni Gosë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
1

10:30ÇorovodëStacioni Çorovodë

12:54LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

13:11LushnjeStacioni Lushnje

13:36GosëStacioni Gosë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 6 minuta
1

11:30ÇorovodëStacioni Çorovodë

13:54LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

14:11LushnjeStacioni Lushnje

14:36GosëStacioni Gosë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 6 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.