GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Carrallukë, Kosovë Mitrovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:34CarrallukëStacioni Carrallukë

16:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
?€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 13 minuta
3

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Ariani
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
Çmimi total: 1.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.