GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Carrallukë, Kosovë Gjurakoc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:50CarrallukëStacioni Carrallukë

16:09PejëStacioni Pejë

Renesansa
?€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 11 minuta
3

16:20PejëStacioni Pejë

16:48GjurakocStacioni Gjurakoc

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~58 minuta
1

17:50CarrallukëStacioni Carrallukë

18:09PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 11 minuta
3

18:20PejëStacioni Pejë

18:48GjurakocStacioni Gjurakoc

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~58 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.