GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Çagllavicë, Kosovë Varosh, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:35ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

16:20FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

16:30FerizajStacioni Ferizaj

16:44VaroshStacioni Varosh

Endriti Sh.P.K
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
Çmimi total: 0.5
1

16:27ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

17:05FerizajStacioni Ferizaj

Fehmi-Company
1.5€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

17:15FerizajStacioni Ferizaj

17:29VaroshStacioni Varosh

Endriti Sh.P.K
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Çmimi total: 2
1

17:12ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

17:50FerizajStacioni Ferizaj

Azizi
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Albana ZllatarPritja: 10 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

18:14VaroshStacioni Varosh

N.T.Albana Zllatar
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Çmimi total: 2
1

17:35ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

18:20FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: N.T.Duraj TransPritja: 10 minuta
3

18:30FerizajStacioni Ferizaj

18:40VaroshStacioni Varosh

N.T.Duraj Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
1

17:57ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

18:35FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
1.5€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

18:45FerizajStacioni Ferizaj

18:59VaroshStacioni Varosh

Endriti Sh.P.K
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Çmimi total: 2
1

18:12ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

18:50FerizajStacioni Ferizaj

Medina
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 10 minuta
3

19:00FerizajStacioni Ferizaj

19:14VaroshStacioni Varosh

N.T.Sh Beka
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.