GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Burrel, Shqipëri Pukë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:33BurrelStacioni Burrel

09:31TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
2
Ndërrim në: Markaj Sh.P.KPritja: 29 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

12:40PukëStacioni Pukë

Markaj Sh.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

08:33BurrelStacioni Burrel

09:31TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
2
Ndërrim në: Terbuni TransPritja: 29 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

12:40PukëStacioni Pukë

Terbuni Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
Çmimi total: 100 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.