GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Burrel, Shqipëri Mamurras, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:53BurrelStacioni Burrel

08:51TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 9 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

09:46MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

09:13BurrelStacioni Burrel

10:11TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 19 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:16MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
1

09:53BurrelStacioni Burrel

10:51TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 9 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:46MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

14:53BurrelStacioni Burrel

15:51TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 9 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

16:46MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

16:13BurrelStacioni Burrel

17:11TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 19 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

18:16MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
1

16:53BurrelStacioni Burrel

17:51TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 9 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

18:46MamurrasStacioni Mamurras

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.