GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bradashesh, Shqipëri Selenice, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Tiranë

10:40BradasheshStacioni Bradashesh

13:47SeleniceStacioni Selenice

13:56Ersekë

Er - Trans
?Lekë

14:30Tiranë

15:10BradasheshStacioni Bradashesh

18:17SeleniceStacioni Selenice

18:26Ersekë

Er - Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:10BradasheshStacioni Bradashesh

12:33KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 27 minuta
3

13:00KorçëStacioni Korçë

13:44SeleniceStacioni Selenice

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
1

10:10BradasheshStacioni Bradashesh

12:33KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Arstar ToursPritja: 27 minuta
3

13:00KorçëStacioni Korçë

13:44SeleniceStacioni Selenice

Arstar Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
1

10:10BradasheshStacioni Bradashesh

12:33KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Melesini TransPritja: 27 minuta
3

13:00KorçëStacioni Korçë

13:44SeleniceStacioni Selenice

Melesini Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
1

10:10BradasheshStacioni Bradashesh

12:33KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 30 minuta
3

13:03KorçëStacioni Korçë

13:47SeleniceStacioni Selenice

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
1

10:10BradasheshStacioni Bradashesh

10:43LibrazhdStacioni Librazhd

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 30 minuta
3

11:13LibrazhdStacioni Librazhd

13:47SeleniceStacioni Selenice

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
1

10:10BradasheshStacioni Bradashesh

10:43LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 30 minuta
3

11:13LibrazhdStacioni Librazhd

13:47SeleniceStacioni Selenice

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
1

10:10BradasheshStacioni Bradashesh

10:43LibrazhdStacioni Librazhd

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 30 minuta
3

11:13LibrazhdStacioni Librazhd

13:47SeleniceStacioni Selenice

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
1

10:15BradasheshStacioni Bradashesh

12:38KorçëStacioni Korçë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 22 minuta
3

13:00KorçëStacioni Korçë

13:44SeleniceStacioni Selenice

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
1

10:15BradasheshStacioni Bradashesh

12:38KorçëStacioni Korçë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Arstar ToursPritja: 22 minuta
3

13:00KorçëStacioni Korçë

13:44SeleniceStacioni Selenice

Arstar Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
1

10:15BradasheshStacioni Bradashesh

12:38KorçëStacioni Korçë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Melesini TransPritja: 22 minuta
3

13:00KorçëStacioni Korçë

13:44SeleniceStacioni Selenice

Melesini Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.