GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bradashesh, Shqipëri Maqellarë, Shqipëri

1

09:23BradasheshStacioni Bradashesh

10:03TiranëTerminali Lindor

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 37 minuta
3

10:40TiranëTerminali Lindor

14:25MaqellarëStacioni Maqellarë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 2 minuta
1

09:24BradasheshStacioni Bradashesh

10:04TiranëTerminali Lindor

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 36 minuta
3

10:40TiranëTerminali Lindor

14:25MaqellarëStacioni Maqellarë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 1 minuta
1

09:39BradasheshStacioni Bradashesh

10:19TiranëTerminali Lindor

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 21 minuta
3

10:40TiranëTerminali Lindor

14:25MaqellarëStacioni Maqellarë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 46 minuta
1

09:39BradasheshStacioni Bradashesh

10:19TiranëTerminali Lindor

Trans El
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 21 minuta
3

10:40TiranëTerminali Lindor

14:25MaqellarëStacioni Maqellarë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 46 minuta
1

09:54BradasheshStacioni Bradashesh

10:34TiranëTerminali Lindor

Tirana Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 46 minuta
3

11:20TiranëTerminali Lindor

15:05MaqellarëStacioni Maqellarë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
1

09:54BradasheshStacioni Bradashesh

10:34TiranëTerminali Lindor

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 46 minuta
3

11:20TiranëTerminali Lindor

15:05MaqellarëStacioni Maqellarë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
1

10:09BradasheshStacioni Bradashesh

10:49TiranëTerminali Lindor

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 31 minuta
3

11:20TiranëTerminali Lindor

15:05MaqellarëStacioni Maqellarë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
1

10:09BradasheshStacioni Bradashesh

10:49TiranëTerminali Lindor

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 31 minuta
3

11:20TiranëTerminali Lindor

15:05MaqellarëStacioni Maqellarë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
1

10:09BradasheshStacioni Bradashesh

10:49TiranëTerminali Lindor

Trans El
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 31 minuta
3

11:20TiranëTerminali Lindor

15:05MaqellarëStacioni Maqellarë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
1

10:23BradasheshStacioni Bradashesh

11:03TiranëTerminali Lindor

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 17 minuta
3

11:20TiranëTerminali Lindor

15:05MaqellarëStacioni Maqellarë

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 42 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.