GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bilisht, Shqipëri Prrenjas, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:30BilishtStacioni Bilisht

06:10PrrenjasStacioni Prrenjas

07:49Tiranë

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë

07:15BilishtStacioni Bilisht

08:55PrrenjasStacioni Prrenjas

10:34Tiranë

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë

08:00Kapshticë

08:07BilishtStacioni Bilisht

09:47PrrenjasStacioni Prrenjas

11:26Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë

08:30BilishtStacioni Bilisht

10:10PrrenjasStacioni Prrenjas

11:49Tiranë

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë

10:30BilishtStacioni Bilisht

12:10PrrenjasStacioni Prrenjas

13:49Tiranë

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë

12:00BilishtStacioni Bilisht

13:40PrrenjasStacioni Prrenjas

15:19Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë

14:00BilishtStacioni Bilisht

15:40PrrenjasStacioni Prrenjas

17:19Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë

15:00BilishtStacioni Bilisht

16:40PrrenjasStacioni Prrenjas

18:19Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:30BilishtStacioni Bilisht

10:00KorçëStacioni Korçë

Xhea Trans
200Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 15 minuta
3

10:15KorçëStacioni Korçë

11:39PrrenjasStacioni Prrenjas

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

13:00BilishtStacioni Bilisht

13:30KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
200Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

13:45KorçëStacioni Korçë

15:09PrrenjasStacioni Prrenjas

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.