GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Librazhd, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:30BeratStacioni Berat

14:31LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Haka TravelPritja: 9 minuta
3

14:40LushnjeStacioni Lushnje

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.