GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Belsh, Shqipëri Lumalas, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:30Berat

05:33BelshStacioni Belsh

08:17LumalasStacioni Lumalas

08:28Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

04:30Berat

05:33BelshStacioni Belsh

08:17LumalasStacioni Lumalas

08:28Korçë

Bitri
?Lekë

05:00Berat

06:03BelshStacioni Belsh

08:47LumalasStacioni Lumalas

08:58Korçë

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

05:33BelshStacioni Belsh

08:28KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Ar BusPritja: 22 minuta

08:50KorçëStacioni Korçë

09:01LumalasStacioni Lumalas

Ar Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 28 minuta

05:33BelshStacioni Belsh

08:28KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 32 minuta

09:00KorçëStacioni Korçë

09:11LumalasStacioni Lumalas

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta

05:33BelshStacioni Belsh

08:28KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 32 minuta

09:00KorçëStacioni Korçë

09:11LumalasStacioni Lumalas

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta

05:33BelshStacioni Belsh

08:28KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 32 minuta

09:00KorçëStacioni Korçë

09:11LumalasStacioni Lumalas

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta

05:33BelshStacioni Belsh

08:28KorçëStacioni Korçë

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: Ar BusPritja: 22 minuta

08:50KorçëStacioni Korçë

09:01LumalasStacioni Lumalas

Ar Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 28 minuta

05:33BelshStacioni Belsh

08:28KorçëStacioni Korçë

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 32 minuta

09:00KorçëStacioni Korçë

09:11LumalasStacioni Lumalas

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta

05:33BelshStacioni Belsh

08:28KorçëStacioni Korçë

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 32 minuta

09:00KorçëStacioni Korçë

09:11LumalasStacioni Lumalas

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta

05:33BelshStacioni Belsh

08:28KorçëStacioni Korçë

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 32 minuta

09:00KorçëStacioni Korçë

09:11LumalasStacioni Lumalas

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta

05:33BelshStacioni Belsh

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

08:33LumalasStacioni Lumalas

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë

05:33BelshStacioni Belsh

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

08:35LumalasStacioni Lumalas

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 2 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.