GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Balincë, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:20Prishtinë

11:50BalincëStacioni Balincë

12:40PejëStacioni Pejë

Monika
?€

11:40Prishtinë

12:10BalincëStacioni Balincë

13:00PejëStacioni Pejë

Koha
?€

12:00Prishtinë

12:30BalincëStacioni Balincë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€

12:20Prishtinë

12:50BalincëStacioni Balincë

13:40PejëStacioni Pejë

Koha
?€

12:40Prishtinë

13:10BalincëStacioni Balincë

14:00PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€

13:20Prishtinë

13:50BalincëStacioni Balincë

14:40PejëStacioni Pejë

Euro - Tours
?€

13:40Prishtinë

14:10BalincëStacioni Balincë

15:00PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
?€

14:20Prishtinë

14:50BalincëStacioni Balincë

15:40PejëStacioni Pejë

Kujtimi Bus
?€

14:40Prishtinë

15:10BalincëStacioni Balincë

16:00PejëStacioni Pejë

Ballkani Pejë
?€

15:20Prishtinë

15:50BalincëStacioni Balincë

16:40PejëStacioni Pejë

Ballkani Pejë
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.