GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Badovc, Kosovë Miresh, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:00Prishtinë

09:25BadovcStacioni Badovc

10:29MireshStacioni Miresh

10:52Kamenicë

Dalina
2€

10:40Prishtinë

11:05BadovcStacioni Badovc

12:09MireshStacioni Miresh

12:32Kamenicë

Perparimi
2€

13:00Prishtinë

13:25BadovcStacioni Badovc

14:29MireshStacioni Miresh

14:52Kamenicë

Perparimi
2€

14:40Prishtinë

15:05BadovcStacioni Badovc

16:09MireshStacioni Miresh

16:32Kamenicë

Dalina
2€

16:40Prishtinë

17:05BadovcStacioni Badovc

18:09MireshStacioni Miresh

18:32Kamenicë

Perparimi
2€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:45BadovcStacioni Badovc

10:34GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
1.8€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 11 minuta
3

10:45GjilanStacioni Gjilan

10:59MireshStacioni Miresh

Alp Comerc
0.7€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5
1

10:45BadovcStacioni Badovc

11:34GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
?€
2
Ndërrim në: JedinstvoPritja: 11 minuta
3

11:45GjilanStacioni Gjilan

12:09MireshStacioni Miresh

Jedinstvo
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
1

13:45BadovcStacioni Badovc

14:34GjilanStacioni Gjilan

Mensi
1.8€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 11 minuta
3

14:45GjilanStacioni Gjilan

14:59MireshStacioni Miresh

Mensi
0.7€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:45BadovcStacioni Badovc

17:34GjilanStacioni Gjilan

Alia Comerc
1.8€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 11 minuta
3

17:45GjilanStacioni Gjilan

17:59MireshStacioni Miresh

Alp Comerc
0.7€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.