GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Përmet, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

10:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 25 minuta
3

11:05DurrësStacioni Durrës

14:56PërmetStacioni Përmet

Tisa Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 6
1

10:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

10:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 25 minuta
3

11:05DurrësStacioni Durrës

14:56PërmetStacioni Përmet

Trans-Sopoti
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 6
1

12:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

12:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 25 minuta
3

13:05DurrësStacioni Durrës

16:56PërmetStacioni Përmet

Fjoart Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 6
1

14:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

14:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 45 minuta
3

15:25DurrësStacioni Durrës

19:16PërmetStacioni Përmet

Trans-Sopoti
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 16 minuta
Çmimi total: 6
1

15:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

15:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 25 minuta
3

16:05DurrësStacioni Durrës

19:56PërmetStacioni Përmet

Fjoart Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.