GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Klinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: BalaPritja: 15 minuta
3

17:50PrishtinëStacioni Prishtinë

18:59KlinëStacioni Klinë

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 44 minuta
Çmimi total: 15
1

16:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: BalaPritja: 25 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:09KlinëStacioni Klinë

Bala
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.