GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Gosë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

10:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 9 minuta
3

10:49DurrësStacioni Durrës

11:25GosëStacioni Gosë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.