GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Aeroporti Adem Jashari Linz, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Trafiku Urban
3€

Informata

2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 3 orë, 30 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 15 minuta
Çmimi total: 3
1

18:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

18:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Trafiku Urban
3€

Informata

2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 30 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 15 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.