GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Aeroporti Adem Jashari Kuçovë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:20PrishtinëAeroporti Adem Jashari

14:50TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: KucovaPritja: 25 minuta
3

15:15TiranëStacioni Tiranë

17:18KuçovëStacioni Kuçovë

Kucova
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 58 minuta
1

11:20PrishtinëAeroporti Adem Jashari

14:50TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: MimaniPritja: 40 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

17:33KuçovëStacioni Kuçovë

Mimani
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 13 minuta
1

12:50PrishtinëAeroporti Adem Jashari

16:20TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 55 minuta
3

17:15TiranëStacioni Tiranë

19:18KuçovëStacioni Kuçovë

Kucova
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.