GjirafaTravel

Zbuloni Gjirokastrën: Një Aventurë e Paharrueshme

27 Sht, 2023

A jeni në nevojë të një pushimi nga rutina e përditshme? Nëse përgjigja juaj është po, kemi pakon perfekte për ju - një aventurë dy netëshe, në qytetin e veçantë të Gjirokastrës, të kombinuar me një qëndrim të mrekullueshëm në Hotel Kalemi 2. Bëni gati çantën tuaj dhe përgatituni për një udhëtim të paharrueshëm që premton relaksim, kulturë dhe eksplorim.


Për Gjirokastërën

Gjirokastra është një qytet i vendosur në peizazhet e bukura të jugut të Shqipërisë, një qytet që duket si fotografi nga një libër përrallash. I njohur për arkitekturën e tij otomane të ruajtur mirë, ky qytet është një kombinim unik i historisë dhe bukurisë. Rrugët me kalldërm, shtëpitë e gurta me tulla dhe pamjet e mrekullueshme të Luginës së Drinit do t'ju kthejnë në një epokë të kaluar.


Shtëpia Juaj e Dytë: Hotel Kalemi 2

Akomodimi juaj për këtë aventurë bëhet në Hotel Kalemi 2, një vend ku komoditeti takon traditën. Dhomat Double Standard sigurojnë një qëndrim të ngrohtë dhe të relaksuar. Zgjoheni me aromën e mëngjesit të sapopërgatitur, dhe mbushuni energjitë për një ditë eksplorimi.


Çfarë Përfshihet?

Pako juaj përfshin:

  1. Akomodim në Hotel Kalemi 2: Kënaquni me dy netë ploy komoditet në një dhomë Double Standard. Relaksohuni dhe pushoni pas një dite plot aventurë.
  2. Mëngjes: Filloni ditët tuaja me një mëngjesi të pasur, që përcakton tonin për eksplorimin e Gjirokastrës.


Luks i Përballueshëm

Me vetëm 75 EUR për person, kjo pako është një blerje e shkëlqyer. Përjetoni ngrohtësinë e mikpritjes shqiptare pa thyer xhepin. Kjo ofertë ekskluzive është e përsosur për çifte që kërkojnë një pushim romantik apo miq që dëshirojnë të krijojnë kujtime të përhershme bashkë.


Rezervoni Aventurën Tuaj

Gati për të nisur këtë udhëtim emocionues? Vetëm klikoni këtu dhe bëni rezervimin tuaj online.


Ikni nga rutina dhe përfundoni në Gjirokastër me pakon tonë ekskluzive. Përjetoni historinë e pasur, peisazhet e mrekullueshme dhe mikpritjen e ngrohtë të Shqipërisë me një çmim të leverdishëm. Mos e humbisni këtë mundësi për të krijuar kujtime që do të qëndrojnë përjetë.


Rezervoni udhëtimin tuaj sot, dhe përgatituni të dashuroheni me Gjirokastrën!