GjirafaTravel

Shikoni Inter vs AC Milan Live në San Siro

17 Gus, 2023

Thirrje për të gjithë entuziastët e futbollit! Përgatituni për një fundjavë elektrizuese të sportit, rivalitetit dhe adrenalinës siç mund të bëhet vetëm kur ndeshen titanët, Inter vs AC Milan, live në stadiumin ikonik San Siro në Milano, Itali. Kjo ofertë e jashtëzakonshme nuk premton vetëm një vend për këtë ndeshjen të shumëpritur, por gjithashtu një ofertë gjithëpërfshirëse që siguron një udhëtim të paharrueshëm.


Detajet e Lojës

Data: E shtunë, 16 shtator 2023

Ora: 15:00

Lokacioni: San Siro, Milan, Itali


Itinerari i Udhëtimit

📍 Milan

🗓 15 Shtator | 2 netë | 3 ditë


Akomodimi

Pushoni me stil në hotelin enjohur B&B Hotel MILANO San Siro. Shijoni komoditetin me një dhomë dopio të ngrohtë që vjen me një mëngjes të shijshëm për të nisur ditën. Hoteli është vetëm 10 minuta larg stadiumit të San Siro.


Të përfshira në pako:

  • 🛏 Akomodimi në B&B Hotel MILANO San Siro
  • 🥯 Mëngjese ditore
  • ✈️ Biletë për udhëtimin direkt nga Prishtina për Milano
  • 🎫 Biletë për ndeshjen e shumëpritur AC Milan vs Inter, duke siguruar që nuk do të humbni asnjë moment të aksionit
  • 🧳 Një çantë e përshtatshme 10kg për të nevojat tuaja gjatë udhëtimit
  • ✅ Të gjitha taksat e aeroportit për të eliminuar çdo surprizë në minutën e fundit


Çmimet Momentale

Ne kuptojmë pasionin tuaj për futbollin, dhe kjo është arsyeja pse kemi krijuar këtë ofertë fantastike me çmime momentale. Zhyteuni në atmosferën elektrizuese të stadiumit San Siro dhe çmoni kujtimet që do të krijoni në këtë udhëtim të jashtëzakonshëm.


Informacioni mbi Rezervimin

Gati për të siguruar vendin tuaj për këtë përvojë një-herë-në-jetë? Mos kërkoni më tej përveç GjirafaTravel. Ne dhe Kalemi Travel Kosova jemi partnerët tuaj të besuar në udhëtim, duke bërë ëndrrat të bëhen realitet me organizim të përsosur dhe shërbim klientësh jashtëzakonisht të mirë.


Ndeshja Inter vs AC Milan nuk është vetëm një lojë; është një spektakël, një moment historik që po ndodh. Mos e humbni mundësinë për të qenë pjesë e kësaj përplasjeje legjendare. Rezervoni ofertën tuaj sot dhe përgatituni të festoni për skuadrën tuaj të zemrës, rrethuar nga tifozët pasionantë dhe një atmosferë që është më shumë se magji.


Rezervo aventurën tënde me GjirafaTravel!