GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Coldrerio, Zvicër Gjakovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:30ColdrerioColdrerio Bus Station

19:29GjakovëStacioni Gjakovë

Beli Travel
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:30ColdrerioColdrerio Bus Station

19:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Beli Travel
100€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 31 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 1 minuta
Çmimi total: 100
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.