GjirafaTravel
5 Imazhe

Vikend në Dubrovnik

Atmaxha

PrishtinëDubrovnik

Agjenda:

Çmimi për person 75€ Detajet e nisjes: Nisja nga Prishtina në orën 04:30 Nisja nga Suhareka në orën 05:30 Nisja nga Prizreni në orën 06:00 Në çmim përfshihet: • Transporti me autobus komod të kompanis Atmaxha • Akomodimi në hotel me 4 yje • Darkë + mëngjes (Bufe e hapur) • Vizitat sipas programit • Guida shoqeruese gjate gjithë udhëtimit Programi: Dita 1 Nisja nga Prishtina në orën 04:30 nga Suhareka në ora 05:30 nga Prizreni në ora 06:00. - Vazhdojmë udhëtimin drejt pikës kufitare Vërmicë për procedura doganore për të vazhduar udhëtimin përmes Shqiperisë për të vazhduar drejt pikës doganore Muriqan në Malin e Zi. - Pas procedurave doganore, ndalesë për pushim. - Më pas do të vazhdojmë vizitën e parë drejt Porto Montenegros i njohur ndryshe si porti i sheikëve. - Pas drekës vazhdojme udhëtimin drejt Dubrovnikut me kalim në traget nga Tivati. - Pas procedurave doganore akomodimi në hotel, kohë e lirë për konsumimin e darkës. - Pas përfundimit të darkës një vizitë qytetit të bukur të Dubrovnikut. Dita 2 - Konsumimi i mëngjesit në hotel. - Vazhdojme vizitat në qytetin e vjetër të Dubrovnikut ku vizitojmë artraksionet më kryesore të qytetit. - Pas perfundimit të qëndrimit në Dubrovnik, do të nisemi për kthim. - Gjatë kthimit vizit në qytetin e Budves ku do të vizitojmë portin e jahteve dhe qytetin e vjetër 2500 vjeçar. - Ndalesa gjatë rrugës për pushime dhe më pas i drejtohemi pikave doganore. - Kthimi në Kosove në mbrëmje. Shënim - Në çmim nuk përfshihet taksa e turistit e cila është 2€ për person.

75për person

Mars 2 - 3
Rezervo

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.