GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Poshnje, Shqipëri Tepelenë, Shqipëri

06:06PoshnjeStacioni Poshnje

06:41LushnjeStacioni Lushnje

Alfa Day
?Lekë
Ndërrim në: Elsi TransPritja: 22 minuta

07:03LushnjeStacioni Lushnje

08:58TepelenëStacioni Tepelenë

Elsi Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 52 minuta

06:06PoshnjeStacioni Poshnje

06:41LushnjeStacioni Lushnje

Alfa Day
?Lekë
Ndërrim në: Esli TransPritja: 22 minuta

07:03LushnjeStacioni Lushnje

08:58TepelenëStacioni Tepelenë

Esli Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 52 minuta

06:41PoshnjeStacioni Poshnje

07:16LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 20 minuta

07:36LushnjeStacioni Lushnje

09:31TepelenëStacioni Tepelenë

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta

07:20PoshnjeStacioni Poshnje

07:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 18 minuta

08:08LushnjeStacioni Lushnje

10:03TepelenëStacioni Tepelenë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta

07:26PoshnjeStacioni Poshnje

08:01LushnjeStacioni Lushnje

Star - Trans - Or
?Lekë
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 22 minuta

08:23LushnjeStacioni Lushnje

10:18TepelenëStacioni Tepelenë

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 52 minuta

07:36PoshnjeStacioni Poshnje

08:11LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 12 minuta

08:23LushnjeStacioni Lushnje

10:18TepelenëStacioni Tepelenë

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 42 minuta

07:43PoshnjeStacioni Poshnje

08:18LushnjeStacioni Lushnje

Dashi
?Lekë
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 20 minuta

08:38LushnjeStacioni Lushnje

10:33TepelenëStacioni Tepelenë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta

07:50PoshnjeStacioni Poshnje

08:20LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta

08:38LushnjeStacioni Lushnje

10:33TepelenëStacioni Tepelenë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta

08:20PoshnjeStacioni Poshnje

08:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 16 minuta

09:06LushnjeStacioni Lushnje

11:01TepelenëStacioni Tepelenë

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 41 minuta

08:20PoshnjeStacioni Poshnje

08:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta

09:08LushnjeStacioni Lushnje

11:03TepelenëStacioni Tepelenë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.