GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bishqethëm, Shqipëri Sovjan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:45Fier

05:10BishqethëmStacioni Bishqethëm

08:22SovjanStacioni Sovjan

09:23Kapshticë

Kompakt
?Lekë

05:00Fier

05:25BishqethëmStacioni Bishqethëm

08:37SovjanStacioni Sovjan

09:01Korçë

Çuko
?Lekë

05:15Fier

05:40BishqethëmStacioni Bishqethëm

08:52SovjanStacioni Sovjan

09:16Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

07:30Fier

07:55BishqethëmStacioni Bishqethëm

11:07SovjanStacioni Sovjan

11:31Korçë

Çuko
?Lekë

07:15Vlorë

08:19BishqethëmStacioni Bishqethëm

11:31SovjanStacioni Sovjan

11:55Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

05:10BishqethëmStacioni Bishqethëm

05:26LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: ÇukoPritja: 15 minuta

05:41LushnjeStacioni Lushnje

08:37SovjanStacioni Sovjan

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta

05:10BishqethëmStacioni Bishqethëm

05:26LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 30 minuta

05:56LushnjeStacioni Lushnje

08:52SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 42 minuta

05:10BishqethëmStacioni Bishqethëm

05:26LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: TransluksPritja: 34 minuta

06:00LushnjeStacioni Lushnje

08:56SovjanStacioni Sovjan

Transluks
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta

05:10BishqethëmStacioni Bishqethëm

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: ÇukoPritja: 15 minuta

07:11LibrazhdStacioni Librazhd

08:37SovjanStacioni Sovjan

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta

05:10BishqethëmStacioni Bishqethëm

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: Eno Sh.P.KPritja: 17 minuta

07:13LibrazhdStacioni Librazhd

08:39SovjanStacioni Sovjan

Eno Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta

05:10BishqethëmStacioni Bishqethëm

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 22 minuta

07:18LibrazhdStacioni Librazhd

08:44SovjanStacioni Sovjan

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta

05:10BishqethëmStacioni Bishqethëm

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 30 minuta

07:26LibrazhdStacioni Librazhd

08:52SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 42 minuta

05:10BishqethëmStacioni Bishqethëm

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

Kompakt
?Lekë
Ndërrim në: TransluksPritja: 34 minuta

07:30LibrazhdStacioni Librazhd

08:56SovjanStacioni Sovjan

Transluks
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta

05:25BishqethëmStacioni Bishqethëm

05:41LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 15 minuta

05:56LushnjeStacioni Lushnje

08:52SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta

05:25BishqethëmStacioni Bishqethëm

05:41LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
Ndërrim në: TransluksPritja: 19 minuta

06:00LushnjeStacioni Lushnje

08:56SovjanStacioni Sovjan

Transluks
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 31 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.