GjirafaTravel

Oferta ka skaduar

Kjo ofertë udhëtimi ka skaduar! Ju lutem shikoni më poshtë oferta të ngjajshme.

3 Imazhe

ZYRIH, GJENEVE DHE BAZEL

Kalemi Travel Kosova

TiranëBasel

Agjenda:

PAKO GRUPORE ME GUIDË 📍 ZYRIH, GJENEVE DHE BAZEL 🗓 26 Nentor | 3 netë | 4 ditë Në cmim përfshihet: • Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë - Bazel - Tiranë • Transfertat dhe shëtitjet me autobus • Akomodim në hotel per 3 nete qendrimi • Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit • Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit • Cantë shpine me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm

439€për person

NĂ«ntor 26 - 29
Rezervo

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.