GjirafaTravel
3 Imazhe

Vizitë 4-ditore në Dubrovnik

Diamond Vector Travel

PrishtinëDubrovnik

Agjenda:

Detajet e nisjes: Nisja nga Prishtina rreth ores 22:30 Nisja nga Prizreni ne ora 23:30 nga Stacioni i Autobusëve Nata e pare 17.02.2024 Aritja ne Cavtat rreth ores 08:00.(Nese nuk ka pritje ne kufi), vizite rreth 2 ore Arritja ne Dubrovnik rreth ores 10:00 ne mengjes. Akomodimi ne hotel behet nga ora 12:00 -14:00 Pas akomodimit ne hotel dhe nje pushimi ne hotel, ne menyre te organizuar do te caktohet ora per te vizituar qytetin e vjeter e Dubrovnikut.Ne qytet do te shkojme me autobusin lokal ( pagese shtese individuale ) dhe perseri do te kthehemi me ate autobus. Darka ne Hotel nga ora 19:00-21:30 Nata e dyte dyte 18.02.2024 Kjo dite do te jete dite e lire. Ne qytetin e vjeter mund te vizitoni Murin e Dubrovnikut(perafersisht 18 euro) si dhe Teleferikun Ne qytetin e vjeter jane edhe turet me anije ku vizitohen ishujt e Dubrovnikut si,(Kolocep,Lloput, Sipan). Cmimet jane duke filluar prej 8 euro deri ne 45 euro per person. ( vizite individuale) Darka ne Hotel nga Ora 19:00-21:30 Dita e trete 19.02.2024 Pas ngrenjes se mengjesit ne ora 10:00 behet nisja per ne Kosove. Gjate rruges do te vizitojme Kotorin .Arritja ne Kosove parashihet rreth ores 23:00.

199për person

Shkurt 16 - 19
Rezervo

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.