GjirafaTravel
4 Imazhe

Viti i Ri 2024 në Titanic Deluxe 5*

ADTRAVEL

ShkupAntalia

Agjenda:

Viti I ri 2024 ne ANTALYA Titanic Deluxe Golf Belek 5* | 889 EUR / P.P 4 NETE // ULTRA ALL INCLUSIVE + GALA DARKA E VITIT TE RI Ne cmim perfshihet: Akomodimi ne hotel 4 nete Sherbimi sipas konceptit UAI Bileta kthyese e avionit Shkup-Antalya-Shkup Bagazh 20 kg + 6 kg Transferi Aeroport-Hotel-Aeroport Te gjitha taksat e aeroporteve VEMENDJE : Cmimet jane momentale dhe mund te ndryshojne Sipas mbushjes se vendeve ne fluturim! Fluturimi realizohet direkt nga Shkupi me kompanine SUNEXPRESS, orari: 30.12 SHKUP-ANTALYA 09:00-12;50 03.01 ANTALYA-SHKUP 08:10-08:05

889për person

Dhjetor 30 - Janar 3
Rezervo

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.