GjirafaTravel
5 Imazhe

Viti i ri 2024 në Antalya

ADTRAVEL

ShkupAntalia

Agjenda:

ASKA LARA DELUXE 5* | 529 Euro/ për person 4 NETE // ULTRA ALL INCLUSIVE + GALA DARKA E VITIT TE RI Në çmim përfshihet: Akomodimi në hotel 4 netë Shërbimi sipas konceptit UAI Bileta kthyese e aeroplanit Shkup - Antalya - Shkup Bagazh 20 kg + 6 kg Transferi Aeroport - Hotel - Aeroport Të gjitha taksat e aeroporteve Vëmendje : Çmimet janë momentale dhe mund të ndryshojnë sipas mbushjes së vendeve në fluturim! Fluturimi realizohet direkt nga Shkupi me kompaninë SUNEXPRESS, orari: 30.12 SHKUP - ANTALYA 09:00-12;50 03.01 ANTALYA - SHKUP 08:10-08:05

529për person

Dhjetor 30 - Janar 3
Rezervo

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.