GjirafaTravel
5 Imazhe

Vikend nΓ« Ulqin, Kotor, Budva dhe Tivat

Beni Reisen

PrishtinΓ«Ulqin

Agjenda:

Vikendi nΓ« πŸ’₯ #π™π™‡π™Œπ™„π™‰, #π—žπ—’π—§π—’π—₯ & #π˜½π™π˜Ώπ™‘π˜Ό #π—§π—œπ—©π—”π—§πŸ˜ 𝟱𝟬 π—²π˜‚π—Ώπ—Ό π—£π—²π—Ώπ˜€π—Όπ—»π—Ά πŸ’₯πŸ– 𝙇π™ͺπ™£π™™π™§π™žπ™’π™ž π™’π™š π™–π™£π™žπ™Ÿπ™š π™£π™œπ™– π™π™žπ™«π™–π™©π™ž π™£π™šΜˆ π™†π™€π™©π™€π™§πŸš’( i perfshirΓ« nΓ« Γ§mim) Nisjet e radhΓ«s: πŸ—“οΈ 16.09.2023 πŸ—“οΈ 23.09.2023 πŸ—“οΈ 30.092023 π˜ΎΜ§π™’π™žπ™’π™ž: 50 Euro pΓ«r person π˜Ύπ™’π™žπ™’π™ž π™₯π™šπ™§π™›π™¨π™π™žπ™£π™š: 🚌 Transporti me autobus π™«π™–π™Ÿπ™©π™Ÿπ™š-π™–π™§π™™π™π™Ÿπ™š πŸ›Œ Akomodimi në hotel Edita πŸ₯ͺ Darka dhe mΓ«ngjesi ℹ️ Wi-Fi në zonën e hotelit πŸ—Ί Vizitat në: π—§π—œπ—©π—”π—§, π—¨π—Ÿπ—€π—œπ—‘, 𝗕𝗨𝗗𝗩𝗔, π—žπ—’π—§π—’π—₯, 𝗦𝗧.π—¦π—§π—˜π—™π—”π—‘! π˜Ώπ™žπ™©π™– 1: - Nisja nga Prishtina ne ora 08:00 - Vazhdimi rrugΓ«s pΓ«r nΓ« Ulqin dhe rreth orΓ«s 13:30, Akomodimi nΓ« Hotel, Pasdite e lirΓ« darka ne Hotel, vizitΓ« qytetit tΓ« Ulqinit dhe kalasΓ«! π˜Ώπ™žπ™©π™– 2: - MΓ«ngjesi nΓ« hotel - Nisja dhe vizitΓ« Sv,Stefan pΓ«r fotografi - VizitΓ« qytetit tΓ« Tivatit dhe Kotorrit - VizitΓ« qytetit tΓ« bukur tΓ« BudvΓ«s! - Kthim pΓ«r nΓ« PrishtinΓ«, arritja rreth orΓ«s 21:00 π™‰π™žπ™¨π™Ÿπ™šπ™© π™£π™œπ™–: πŸ“ Nisja nga Mitrovica: 07:00 (𝙄π™₯𝙠𝙀) πŸ“ Nisja nga Vushtrria: 07:20 (𝙀𝙒𝙀𝙣𝙖 π˜Ύπ™šπ™£π™©π™šπ™§) πŸ“ Nisja nga Prishtina: 08:00 (π˜Όπ™œπ™Ÿπ™šπ™£π™¨π™žπ™€π™£π™ž π˜½π™šπ™£π™ž π™π™šπ™žπ™¨π™šπ™£ π™₯π™šπ™§π™—π™–π™‘π™‘π™š π™π™šπ™¨π™©π™–π™ͺ𝙧𝙖𝙣𝙩 π™π™Ÿπ™–π™‘π™–) πŸ“ Nisja nga Prizreni: 09:00 (π™π™šπ™  π™§π™§π™šπ™©π™π™ž π™žπ™¨π™ π™—π™šπ™£π™–π™›π™žπ™©) πŸ“ Nisja nga Podujeva: 07:00 (Stacioni Autobusave)

50€pΓ«r person

Shtator 23 - 24
Rezervo

A jeni student?

PΓ«r tΓ« pΓ«rfituar zbritje pΓ«r Γ§do rezervim, ju duhet tΓ« dΓ«rgoni:

    ID-nΓ« tuaj tΓ« studentit nga njΓ«ri prej universiteteve tΓ« KosovΓ«s.

Pas verifikimit ne do ju dΓ«rgojmΓ« kodin pΓ«r zbritje.