GjirafaTravel
5 Imazhe

Vienë, Pragë dhe Budapest

Diamond Vector Travel

PrishtinëVienë

Agjenda:

Nisni një udhëtim në zemër të Evropës me aventurën tonë grupore. Zhytuni në arkitekturën madhështore të Vjenës, arratisuni në rrugët përrallore të Pragës dhe përjetoni bukurinë unike të Budapestit përgjatë lumit Danub 07-12 Mars | 5 Ditë 389€ Vendet që do të vizitohen: • Vienë • Pragë • Budapest Të përfshira në çmim: • Bileta e autobusit 20kg bagazh • Akomodimi në hotele • Shërbimi në hotel me mengjes • Taksat e qytetit • Vizitat në qytetet e cekura • Shoqerues shqipetare Oferta është momentale, andaj nxitoni për rezervime!

389për person

Mars 7 - 12
Rezervo

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.