GjirafaTravel
6 Imazhe

Shëtitje dhe Shopping në Sofia - Bullgari

Gmica Travel

PrishtinëSofje

Agjenda:

Detajet e udhëtimit: E Shtunë: Vizitë qytetit dhe shopping në Sofia Ring Mall dhe IKEA Fjetje në hotel E Dielë: Mëngjes në hotel, paradite e lirë, vizite Paradise Mall Sofia. Nisjet nga: Prishtina në ora 04:00/ Stacioni i Autobusave Gjilani në ora 04:00/ Stacioni i Autobusave Ferizaj në ora 04:30/ HIB në Bibaj Kthimi në ora 18:00. Arritja në orët e vona të natës. Vlen vetem për ata që posedojnë viza në shtetet e Shengenit dhe vizë Bullgare!

70për person

Dhjetor 2 - 3
Rezervo

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.