GjirafaTravel
3 Imazhe

Një ditë shopping në Selanik

Barileva

PrishtinëSelanik

Agjenda:

Selaniku, qyteti i gjallë në veri të Greqisë, magjepsë vizitorë jo vetëm me vende historike dhe pamje piktoreske, por edhe me përvojën fantastike për blerje apo shopping. Nga tregjet apo pazaret plot me delikatesa deri te dyqanet e brendeve më të njohura, ky qytet ka diçka për çdo shopaholic. Nëse kërkoni t’i dedikoni një ditë blerjeve tuaja, atëherë ejani me ne për të eksploruar destinacionet më të mira të blerjes në Selanik dhe zbuloni se si GjirafaTravel dhe Barileva mund t’ju ndihmojnë ta realizoni udhëtimin tuaj pa asnjë problem. Nisja: Çdo vikend në ora 03:00 nga Bulevardi Bill Clinton Kthimi: Ora 18:00 Të përfshira në çmimi: Bileta kthyese me nisje nga Prishtina Akomodimi në hotel Sandwhich dhe Lëng Itinerari Nisja nga Prishtina në ora 03:00. Vizita në qendrën tregtare COSMOS MEDITERRANEAN dhe IKEA gjatë ditës së shtunë Shëtitje në qendër të Selanikut Nisja për kthim në ora 18:00 me kohë lokale Greke. Informatë shtesë: Për udhëtim në Selanik duhet të jeni pajisur me vizë ose dokument tjetër që ju lejon hyrjen në territorin e BE-së.

20për person

Dhjetor 2 - 2
Rezervo

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.