GjirafaTravel

Oferta ka skaduar

Kjo ofertë udhëtimi ka skaduar! Ju lutem shikoni më poshtë oferta të ngjajshme.

4 Imazhe

Eksploro dhe Festo Ditën e Flamurit

Barileva

PrishtinëTiranë

Agjenda:

Shijoni një udhëtim dy ditorë që përfshin akomodim në një dhomë dyshe, darkë solemne, muzikë tradicionale dhe transport me një autobus modern të Barileva Turist, me guidë profesionale. Në ditën e parë, nisni udhëtimin nga Prishtina në drejtim të Tiranës, ku do të eksploroni qytetin para se të vazhdoni drejt Krujës për një qëndrim të paharrueshëm ne Hotelin Panorama, duke përfshirë darkën solemne me muzikë tradicionale për të festuar Ditën e Flamurit. Dita e dytë fillohet me mengjesin dhe një udhëtim prapa për në Kosovë, me një ndalesë drekë në Prizren para se të ktheheni në Prishtinë. Kjo paketë ofron një kombinim të përsosur të përvojës kulturore dhe relaksit. Dita I: 28.11.2023 - Nisja ne ora 07:00 nga ( Stacioni I Autobusave) – Prishtinë - Arritja në Tiranë ne ora 11:30 - Vizitë Tiranën - Nisja për në Krujë në ora 16:00 - Akomodimi në Hotel Panorama - Darka Solemne me Muzikë tradicionale dhe festë për ditën e flamurit. Dita II: 29.11.2023 - Mëngjesi në Hotel - Nisja ne ora 11:00 për Kosovë - Ndalje në Prizren për dreke - Nisja nga Prizreni pë Prishtine në ora 18:00

79për person

Nëntor 28 - 29
Rezervo

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.