GjirafaTravel
5 Imazhe

Eksploro Milano: Aventurë 3 Ditore

Kalemi Travel Kosova

PrishtinëMilano

Agjenda:

Përjeto bukurinë e Milanos për 3 ditë. Vizito Duomon, stadiumin e AC Milano, fondacioni Prada dhe shumë vende të tjera me këtë super ofertë. 📍 MILANO 🗓 22 Shtator | 2 netë | 3 dite 🗓 29 Shtator | 2 netë | 3 dite Akomodimi 🏨 iH Hotels Milano Gioia - https://gj.al/nhc6v2 Ne cmim perfshihet: 🛏 Akomodimi në hotel 🥯 Sherbimi me mengjes ✈️ Bileta kthyse me nisje nga Prishtina (Fluturim direkt) ✅ Taksat e aeroportit

165për person

Shtator 29 - Tetor 1
Rezervo

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.