GjirafaTravel

Oferta ka skaduar

Kjo ofertë udhëtimi ka skaduar! Ju lutem shikoni më poshtë oferta të ngjajshme.

5 Imazhe

5 Ditë në Bavari

Kalemi Travel Kosova

PrishtinëMunich

Agjenda:

PAKO GRUPORE ME GUIDË 📍 Mynih, Shtutgart dhe Nuremberg 🗓 27 Nëntor | 4 netë | 5 ditë 🏷 399 Në cmim përfshihet: • Udhëtimi vajtje-ardhje me avion • Transfertat dhe shëtitjet me autobus • Akomodim në hotel • Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimi • Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë • Cante shpine me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm Cmimet momentale! ❤️

399për person

Nëntor 27 - Dhjetor 1
Rezervo

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.