GjirafaTravel

Oferta ka skaduar

Kjo ofertë udhëtimi ka skaduar! Ju lutem shikoni më poshtë oferta të ngjajshme.

4 Imazhe

3 ditë në Stamboll (Burj Al Istanbul)

ADTRAVEL

PejëStamboll

Agjenda:

Çmimi për person 105 euro Detajet e nisjes dhe kthimit: Nisja: 15.02.2024 - Nga Prishtina, Prizreni, Peja, Gjakova dhe Ferizaj Kthimi: 18.02.2024 - Nga Stambolli Në çmim përfshihet: • Akomodimi në hotel (Burj Al Istanbul) • Mengjesi në hotel • Udhëtimi me autobus (Bileta e autobusit kthyese)

105për person

Shkurt 15 - 18
Rezervo

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.